Наші досягнення

1.Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» здійснює свою діяльність відповідно до Закону України  ,,Про дошкільну освіту,,. У закладі створено банк даних про п'ятирічних дітей села і визначено форму здобуття ними дошкільної освіти. Дітей не охоплених дошкільною освітою в мікрорайоні ДНЗ немає, отже педколектив  систематично проводив роз'яснювальну роботу серед батьків про необхідність дошкільної освіти.

На протязі року методична робота в ДНЗ здійснюється  в умовах реалізації проблемної теми «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості». Приорітетним  завданням було визначено «Оздоровчі технології на заняттях з фізичної культури, прогулянках,  іграх.

З метою вирішення даного завдання в дошкільному закладі проводились: футбол-гімнастика, вправи з дихальної гімнастики, пальчикові гімнастики,  також був проведений семінар «Оздоровчі технології», проводились консультації з батьками щодо правильної організації рухової активності вдома.

На протязі року педагоги працювали над вдосконаленням своєї фахової майстерності. В дошкільному закладі протягом року планомірно проводилась робота щодо попередження насильства в сім'ї в зв'язку з цим були оформлені рубрики для батьків «Мої права», «Поради батькам»,явна робота проводилась з дітьми та їх батьками щодо попередження дитячого травматизму.